H3 Gym & Personal Training


Sizi, zindeliğe taşımak için ve hedefleriniz adına motive etmek için buradayız.

Hedeflerinizin ne olduğundan emin değilseniz ve ya fitness yolculuğunuza nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bir plan geliştirmenize yardımcı olabilecek nitelikli eğitmenlerimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Misyon

Spor tesisimizde sunduğumuz özel ders programları, sağlık çerçevesinde maksimum gelişim odaklı benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Fitness eğitmenlerimizin sıkı programlarının yanı sıra fitness seviyenizi en üst seviyeye çıkarmak amacıyla tasarlanan özel derslerimiz, fiziksel sağlığın ötesinde sosyal hayatınızda ve iş dünyasında da etkili bir performans sergilemenize yardımcı olacaktır. Yüksek enerjili ve motive edici bir yaklaşımla, sizin için en uygun egzersiz porgramları oluşturarak başarıya giden yolda size rehberlik etmek bizim misyonumuzdur.

HASAN H. HOCAOGLU

Spor eğitimi ve kişisel gelişim konularındaki derin bilgisiyle Hasan Hüseyin Hocaoğlu, bireylerin potansiyellerini keşfetmelerine ve en iyi versiyonlarına ulaşmalarına rehberlik etme misyonunu benimsemiştir. Sporun sadece bir aktivite olmanın ötesinde, yaşam tarzının bir parçası olması gerektiğine olan inancını vurgulayarak, bireylerin sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal olarak da sağlıklı bir dengeye ulaşmalarını desteklemektedir.

a man in a white shirt and black pants
a man in a white shirt and black pants
Müzeyyen Fidan
Furkan Özcan
Esma Güngör
Yaren Ünal

Fitness Eğitimeni

Fitness Eğitimeni

Fitness Eğitimeni

Resepsiyonist

HAZIR MISIN?

Bir günlük deneme sürecine davetlisin.